STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Opryskiwacze TECNOMA

Opryskiwacze TECNOMA

Tecnoma to francuska firma produkująca od 1956 roku różnego rodzaju maszyny do ochrony chemicznej roślin.
Z maszyn obecnie produkowanych przez firmę Tecnoma prezentujemy:
- opryskiwacze rolnicze: zawieszane, zaczepiane, samojezdne
- opryskiwacze sadownicze
- opryskiwacze specjalistyczne

Tecnoma jako pierwsza wprowadziła na rynek zbiorniki i inne elementy opryskiwacza odlewane w całości z polietylenu. Wiele firm wyposaża swoje opryskiwacze w oryginalne o bardzo dobrej jakości elementy produkowane w fabryce Tecnoma.
Dzięki zastosowaniu najnowszych zdobyczy techniki opryskiwacze przystosowane są do do rolnictwa precyzyjnego.
Funkcja DGPS pozwala prowadzić opryskiwacz równolegle do sąsiedniego przejazdu i pracę na polu bez wyznaczonych ścieżek, pozwala też na automatyczne odłączanie sekcji i podnoszenie belki na końcach pola.
Funkcja automatycznego kierowania pozwala na pracę opryskiwacza bez ingerencji operatora w kierowaniu maszyną podczas wykonywania zabiegu.
Dzięki zastosowaniu systemu płukania AUTONET z dodatkową pompą, w opryskiwaczu jest możliwość wypłukania i opróżnienia maszyny jeszcze na polu.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Modele opryskiwaczy TECNOMA
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+