STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
KOCKERLING
Rodzaje maszyn KOCKERLING
Firmy handlowe związane z KOCKERLING
  • W chwili obecnej nie posiadamy informacji o firmach powiązanych z tą marką.
KOCKERLING

KÖCKERLING GmbH & Co. KG

Lindenstraße 11-13
Niemcy - 33415 VerlFirma Köckerling jest firmą rodzinną, założoną w 1955 roku przez dwóch braci Heinrich i Friedrich Köckerling w Verl, we wschodniej Westfalii. Jeszcze przed założeniem firmy rodzina Köckerling od wielu pokoleń prowadziła kuźnię i zajmowała się sprzedażą maszyn rolniczych i urządzeń. Tu zaprojektowane zostały pierwsze specjalne maszyny do uprawy roli.

Założenie firmy przed ponad 50 laty zapoczątkowało przemysłową produkcję maszyn do uprawy roli. Początkowo produkowane były maszyny łączące w sobie cechy orki i opielacza. W ostatnich 20 latach firma wyspecjalizowała się w rozwoju i produkcji maszyn do uprawy bezorkowej.

Nasz sukces leży w praktycznych rozwiązaniach i stałym dialogu z użytkownikami maszyn. Rzemieślnicza tradycja, wieloletnie doświadczenie w uprawie roli i odwaga do szukania nowych rozwiązań są podstawą naszej przyszłości.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn KOCKERLING
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+