STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
KONGSKILDE
Rodzaje maszyn KONGSKILDE
Firmy handlowe związane z KONGSKILDE
  • AGROMARKET - CENTRALA
  • AGROMARKET Oddział Kutno
  • AGROMARKET Oddział Zamość
KONGSKILDE
Kongskilde Polska - Sp. z.o.o.
Ul. Metalowa 15
99-300 Kutno
e-mail@kpl.kongskilde.com

Kongskilde Polska Sp. z o.o.
Kongskilde Polska wchodzi w skład Grupy Kongskilde.
Kongskilde Polska powstała w Polsce w roku 1997 w wyniku przekształcenia firmy Danagri – Pol. W roku 2007 firma obchodziła jubileusz 10-lecia działalności firmy Kongskilde na rynku polskim oraz jubileusz 15-lecia powstania firmy i rozpoczęcia działalności produkcyjnej.
Kongskilde Polska jest obecnie jedną z 4 firm produkcyjnych koncernu Kongskilde Industries A/S. Firma prowadzi działalność produkcyjną na powierzchni 25.000m2 i zatrudnia 250 osób.
Kongskilde Polska produkuje i sprzedaje pełną gamę maszyn do uprawy, siewu i pielęgnacji roślin, urządzenia do transportu, czyszczenia, suszenia i magazynowania ziarna, oraz nowoczesne urządzenia grzewcze olejowe, gazowe i elektryczne wykorzystywane w rolnictwie, budownictwie i sektorze przemysłowym. Od 2008 roku oferujemy na rynku polskim urządzenia dla przemysłu poligraficznego i tworzyw sztucznych – transport pneumatyczny i urządzenia do zarządzania odpadami z linii technologicznych.
Kongskilde Polska wdrożyła w roku 2008 Zintegrowany System Zarządzania
ISO 9001 oraz ISO 14001.
Kongskilde Polska jest w trakcie realizacji kolejnego etapu inwestycji polegającego na rozbudowie obiektów i modernizacji technologii.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn KONGSKILDE
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+