STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
SAMASZ
Firmy handlowe związane z SAMASZ
  • AGROMARKET - CENTRALA
  • AGROMARKET Oddział Kutno
  • AGROMARKET Oddział Zamość
SAMASZ

SAMASZ

Firma SaMASZ została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania.
W swojej ofercie posiadamy ok. 120 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, kosiarek bijakowych, kosiarek wysięgnikowych, pługów śnieżnych. Dzięki stałemu rozwojowi praktycznie w każdym sezonie wprowadzamy na rynek nowe konstrukcje, dzięki którym codzienna praca naszych klientów staje się jeszcze wygodniejsza i wydajniejsza. Od wielu lat jesteśmy stale obecni na największych imprezach wystawienniczych w Polsce.
Naszymi głównymi rynkami poza Polską są obecnie Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania, kraje nadbałtyckie i Hiszpania. Nasze wyroby eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.
Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce 70 firm handlowo-usługowych i już ponad 50 firm za granicą
W kraju maszyny dowozimy bez dodatkowej opłaty, naszym transportem, do dealera lub wskazanego przez niego odbiorcy.
Firma SaMASZ jako jedyny producent w Europie udziela na kosiarki dyskowe 2- letniej gwarancji!
Serwis fabryczny składający się z doświadczonych mechaników dysponujących specjalistycznymi samochodami jest do Państwa dyspozycji w ciagu max. 24h od zgłoszenia awarii.
Wszystkim naszym dotychczasowym partnerom handlowym dziękujemy za współpracę i wspólny sukces a użytkownikom naszych maszyn dziękujemy za dotychczasowe zaufanie dla marki SaMASZ.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn SAMASZ
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+