STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z URSUS S.A.
  • AGROMA RZESZÓW SP. Z O.O.
  • Z.H.U.P "AGROS TJ" JAN I TADEUSZ SZWARC SP. J.
  • "AGROMA" S.A. W POZNANIU

Owijarka URSUS S.A. Z-586

Owijarka URSUS S.A. Z-586

Owijarka bel Z-586 jest nowoczesną maszyną zaczepianą do ciągnika, która pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu pracy. Tę zaletę osiągnięto dzięki przedniemu załadunkowi bel oraz temu, że porusza się za prasą zwijającą. Dzięki temu operator nie traci czasu na „manewry” zestawem maszynowym na naprowadzenie owijarki na belę, jadąc prostopadle do kierunku ruchu prasy. Bela może być owijana podczas jazdy. Owijarka wyposażona jest w stawiacz bel, co pozwala na łagodny wyładunek beli na zboczach. Łapa załadowcza pobiera z powodzeniem bele o masie do 1000 kg. Możliwość pracy z folią o szerokości 750 mm oszczędza czas owijania, ponieważ dla osiągnięcia 4 warstw folii, belę owijamy jedynie 16 razy, a nie jak przy szerokości 500mm 24 razy. Efektywny czas owijania beli skracamy o około 33 %. Przestawianie dyszla z pozycji pracy do transportowej i odwrotnie odbywa się hydraulicznie. Sterowanie funkcjami owijarki odbywa się automatycznie z kabiny ciągnika. Owijarka jest przystosowana do poruszania się po drogach publicznych.
ZALETY:
+ Prosta obsługa
+ Wygodne sterowanie z kabiny ciągnika
+ Oszczędność czasu i pieniędzy podczas przygotowywania kiszonki
+ Sprawdzona konstrukcja
+ Tania

Broszury i katalogi:
Owijarka Z 586
Dane techniczneURSUS Z-586
Napęd owijarkisilnik hydrauliczny
Minimalna moc ciągnika, kW/KM35 / 48
Średnica owijanych bel, mmdo 1500
Maksymalna szerokość beli, mm1200
Maksymalna masa beli, kg1000
Wymiary gabarytowe:x
długość x szerokość x wysokość, mm
Masa, kg4300 x 2200 x 1430
Szerokość folii, mm
Licznik owinięć500, 751
elektroniczny
Źródło danych: URSUS

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+