STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Rodzaje maszyn VOGEL&NOOT
Firmy handlowe związane z VOGEL&NOOT
  • PPHU A.R. CHMIELEWSKI SP.J.

Pług VOGEL&NOOT Pługi zawieszane

Pług VOGEL&NOOT Pługi zawieszane

Generacja pługów. Dzisiaj dla dnia jutrzejszego.
Podstawowymi elementami nowej generacji pługów firmy Vogel & Noot są materiał i technika. Po wielkich sukcesach wypróbowanej stali Permanit w dotychczasowych pługach jako istotne ulepszenie nadchodzi obecnie Permanit ©.
W parze z nową techniką, oznaczającą dla Państwa większą przewagę.

Dzięki mnogości rewolucyjnych innowacji seria pługów ©plus zaliczana jest do najlepszych w swojej klasie. Ale nie tylko technika przekonuje: To również wiele praktycznych detali, czyniących pługi VN ©plus tak wartościowymi. Od poczwórnej płozy pługa przez ustawienie punktu ciągu aż do ruchomego kroju tarczowego.
Regulacja szerokości skiby. Mechaniczna: precyzyjna, lub hydrauliczna: doskonała.

Modele VN ©plus ujmują małym zużyciem i nadają się doskonale do zastosowania w różnych warunków glebowych. Wszystkie standardowe pługi są wyposażone seryjnie w mechaniczną regulację szerokości skiby. W modelach VN ©plus Vario możliwa jest ona do przestawiania w sposób płynny za pomocą siłownika hydraulicznego z kabiny ciągnika.

Broszury i katalogi:
Dokumentacja producenta chwilowo niedostępna.
Źródło danych: www.wielton.com.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+