STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Agregat VADERSTAD Spirit 400-900S

Agregat VADERSTAD Spirit 400-900S
Agregat VADERSTAD Spirit 400-900S
Agregat VADERSTAD Spirit 400-900S
Agregat VADERSTAD Spirit 400-900S
Agregat VADERSTAD Spirit 400-900S

Nawet przy dużej prędkości roboczej agregat uprawowo-siewny Spirit firmy Väderstad zapewnia doskonałe rezultaty uprawy oraz dużą precyzję siewu. Agregaty Spirit to najnowsze maszyny spośród produkowanych przez Väderstad, projektowane z myślą o pracach na glebach średnich i lżejszych.
Duża skrzynia nasienna
Duży zbiornik nasienny, o pojemności 3740-3900 l, pozwala obsiać pola o powierzchni 20-30 ha.
Pokrywa zamykająca połowę siewnika
Mechaniczny układ wyłączania połowy maszyny ułatwia dostosowanie ścieżek do opryskiwacza o szerokości 24 m podczas siewu prowadzonego za pomocą siewników Spirit 400 lub 600S.
Sprawdzony system dozowania materiału siewnego
Sprawdzony system Fenix, pneumatyczny system dozowania nasion, pozwala wysiewać nasiona dowolnej wielkości bez potrzeby wymiany jakichkolwiek elementów.
Możliwość wyboru zaczepu
W dyszlu agregatu Spirit zastosowano standardowy system mocowania zaczepów, co zapewnia optymalny wybór połączenia z ciągnikiem.
Intensywna uprawa
Dwa rzędy talerzy System Disc o średnicy 450 mm i profilu stożkowym intensywnie rozdrabniają wierzchnią warstwę gleby i doskonale mieszają z nią resztki pożniwne
Prosty ale skuteczny system kontroli głębokości siewu
Głębokość siewu ustawia się bez problemu za pomocą zacisków mocowanych na każdej sekcji, w sumie tylko w czterech miejscach. Nacisk wywierany przez redlice reguluje się hydraulicznie za pomocą zaworu w przedniej części agregatu.
Wał oponowy
Aby zachować jednakową głębokość siewu Spirit konsoliduje glebę zarówno przed siewem, jak i po umieszczeniu nasion w dobrze przygotowanym podłożu.
Redlice wysiewające
W agregatach Spirit redlice wysiewające zamontowane są w odstępie 125 mm lub 167 mm. Redlica składa się z dwóch talerzy o średnicy 380 mm. Za każdym z nich zamontowano koło konsolidujące o dużej średnicy.
Koła konsolidujące
Aby zapewnić dobre rezultaty pracy przy dużej prędkości roboczej oraz odpowiednio skonsolidować glebę po przejeździe redlic wysiewających, z których każda wywiera nacisk 80 kg, w agregatach Spirit zastosowano koła konsolidujące o średnicy 380 mm i szerokości 75 mm.
Brona posiewna
Agregat Spirit wyposażono w bronę posiewną z możliwością regulacji położenia roboczego oraz znaczniki przedwschodowe.

Broszury i katalogi:
Źródło danych: Vaderstad

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+