STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Agregat VADERSTAD Rapid A 600-800C

Agregat VADERSTAD Rapid A 600-800C
Agregat VADERSTAD Rapid A 600-800C
Agregat VADERSTAD Rapid A 600-800C
Agregat VADERSTAD Rapid A 600-800C
Agregat VADERSTAD Rapid A 600-800C

Precyzyjny wysiew nasion i nawozu połączony z maksymalną wydajnością

Wentylator z napędem hydraulicznym
Wentylator z napędem hydraulicznym jest lepszym rozwiązaniem od wersji z wykorzystaniem przystawki odbioru mocy (WOM), ponieważ zawsze zapewnia stały, właściwy strumień powietrza.
System dozowania nasion
Tempo wysiewu jest kontrolowane przy pomocy radaru mierzącego prędkość siewnika w stosunku do gleby tak więc pozwala na precyzyjne dozowanie niezależnie od prędkości pracy.
Wytrzymałe zawieszenie z elementami gumowymi
Złożone z gumowych elementów, niemal niezniszczalne i nie wymagające obsługi zawieszenie amortyzuje drżenia i wstrząsy wynikłe z uderzeń, co znacząco zwiększa żywotność dysków i łożysk, a przez to całego siewnika.
Pełna kontrola głębokości siewu
Wspaniałą cechą siewnika Rapid jest genialny system kontroli głębokości wysiewu. Każde z kół wału packer prowadzi dwie redlice wysiewające na żądanej głębokości jednocześnie odpowiednio konsolidując glebę.
Znaczniki ścieżek technologicznych i pasa siewu
Obydwa znaczniki są zamontowane w agregacie Rapid w standardzie, posiadają możliwość pełnej regulacji dysku zamontowanego na sprężynie. Pozostawiają wyraźny ślad na polu w każdych warunkach.

Broszury i katalogi:
Źródło danych: Vaderstad

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+