STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Agregat VADERSTAD BioDrill 360

Agregat VADERSTAD BioDrill 360
Agregat VADERSTAD BioDrill 360
Agregat VADERSTAD BioDrill 360
Agregat VADERSTAD BioDrill 360
Agregat VADERSTAD BioDrill 360
Agregat VADERSTAD BioDrill 360
Agregat VADERSTAD BioDrill 360

BioDrill 360 to urządzenie pneumatyczne do wysiewania poplonów lub międzyplonów jednocześnie z prowadzoną uprawą lub siewem agregatem zasadniczym. BioDrill 360 wyposażony jest w napęd elektryczny charakteryzujący się bardzo dokładną dawką wysiewu od1-30 kg/ha. Prędkość jazdy jest mierzona za pomocą radaru, co wpływa na dokładne dozowanie materiału siewnego.

Łatwa kalibracja
Kalibrację wykonuję się bardzo łatwo i szybko. Polega ona na umieszczeniu worka na nasiona pod systemem dozującym oraz naciśnięciu przycisku znajdującego się na obudowie zbiornika, oraz zmierzeniu masy nasion i wpisanie wartości do Control Box w kabinie ciągnika. Stosunek pomiędzy zmierzoną ilością a liczbą obrotów wykonanych przez aparat dozujący jest obliczana przez konsolę Control-Box, która automatycznie kalibruje system.
Duża skrzynia nasienna
Skrzynia nasienna ma pojemność 360 litrów. Dostęp do skrzyni jest bardzo łatwy dzięki zastosowanym stopniom i platformie załadowczej. Skrzynia nasienna została w taki sposób skonstruowana, że wysiew odbywa się do ostatniego ziarna.
Równomierny wysiew
Materiał siewny jest dystrybuowany na płytki, które rozrzucają nasiona równomiernie na całej szerokośći roboczej. Dysze umieszczone są w rozstawie 40-50 cm.
Obsługuje wiele różnych nasion
BioDrill 360 wyposażony jest w jeden centralny system dozujący, który pozwala wysiewać wszystkie wielkości nasion; od fasoli do rzepaku.
W BioDrill (BDA) system dozujący napędzany jest elektrycznie a rolki do wysiewania różnych nasion są wymienne. Wałek do wysiewu rzepaku jest dostarczany w standardzie.
W BioDrill (BD) system dozujący jest napędzany hydraulicznie, elektrycznie lub mechanicznie.
Odłączenie po wykonanym siewie
Urządzenie BioDrill należy odłączyć po wykonanym siewie od agregatu uprawowego aby zachować maksymalną żywotność zbiornika nasiennego. BioDrill jest w standardzie zaopatrzony w zestaw wsporników do składowania.
Control-Station
Dzięki zastosowaniu konsoli Control-Station wiele funkcji maszyny jest dostępnych z kabiny ciągnika a komunikaty wyświetlane na ekranie są przejrzyste i jasne - np. obroty wentylatora, czy dane z aparatu dozującego. Control-Station można również wyposażyć w dodatkowe urządzenie do sterowania wysiewem nawozów i / lub nasion. Korekty mogą być wykonane z fotela operatora.

Broszury i katalogi:
Źródło danych: Vaderstad

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+