STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Agregat VADERSTAD Swift 560-870

Agregat VADERSTAD  Swift 560-870

Kultywator Swift przeznaczony do uprawy ścierniska to nowa maszyna o dużej wydajności, niskim zapotrzebowaniu na moc i małym zużyciu paliwa. Swift uprawia do głębokości 15 cm. Kultywator efektywnie zrywa ściernisko, miesza resztki pożniwne z glebą przerywając parowanie, w mokrych warunkach znakomicie napowietrza glebę. Zapotrzebowanie na moc ciągnika jest niskie i wynosi około 30 KM/metr szerokości roboczej.

ZALETY:
Włóka Crossboard
Po zamontowaniu włóki Crossboard, wał Rollex zamienia się w doskonałą maszynę do uprawy. Zęby regulowane z kabiny ciągnika potrafią kruszyć duże ilości ciężkiej, grudowatej gleby.
Konsolidacja
Wał Rollex występuje w wersji z dwoma różnymi rodzajami pierścieni (Cambridge i Crosskill). Każda z nich umożliwia nieco inną pracę maszyny, ale obie dobrze zagęszczają glebę. Pierścienie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długi i wydajny okres eksploatacji.

Broszury i katalogi:
Źródło danych: Vaderstad

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+