STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z CRYSTAL
  • AGROCAR JANUSZ KOWALCZUK
  • AGRO-MASZ HURT-DETAL MASZYN I CZEŚCI ROLNICZYCH ANNA SMYK I JANUSZ SMYK SPÓŁKA JAWNA
  • AGROMEP SP. Z O.O.

Traktor CRYSTAL ORION 25.2/25.3/25.4

Traktor CRYSTAL ORION 25.2/25.3/25.4

Dla dużych gospdarstw przeznaczono serię traktorów o ORION 25.
Model ORION 25.2 dysponuje mocą 226 KM, który dzięki bogatej kompletacji posiada bardzo dużą efektywność pracy. Jednostką napędową jest silnik z systemem Common Rail, który cechuje się bardzo niską emisją spalin, spełniającą normy EURO III, niskim zużyciem paliwa oraz bardzo dużą żywotnością i niezawodnością. Silnik posiada wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach. Dzięki systemowi elektronicznej regulacji wtrysku uzyskuje dużą elastyczność oraz przyrost mocy. W powyższym modelu zastosowano skrzynię biegów 40/40, Power Shuttle z czterokrotnym przełożeniem pod obciążeniem z reduktorem biegów pełzających. Możliwość zmiany kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Skrzynia zintegrowana z tylnym mostem. Układ przeniesienia napędu z silnika na skrzynię biegów realizowany jest przez sprzęgło hydrokinetyczne, które zapewnia ciągnikowi większą sprawność i niezawodność pracy. Dużym atutem tej serii ciągników jest wydajna hydraulika pracująca w systemie LS. Ciągnik wyposażony jest w TUZ tył kat. IV (Walterscheid) o udźwigu ponad 10 ton, sterowany elektronicznym systemem Bosch. System kontroli trakcji przedniej osi zapewnia bezobsługowość układu napędowego 4 x 4, co wpływa na zwiększenie efektywności pracy ciągnika. Komfortowa obszerna kabina z ergonomicznie rozmieszczonymi elementami sterowania wyposażona jest w dodatkowe siedzisko dla pasażera, wentylację, ogrzewanie i klimatyzację. Kabina może być dodatkowo amortyzowana na zawieszeniu hydraulicznym. Duża waga ciągnika oraz szerokie niskoprofilowe ogumienie zapewnia ciągnikowi bardzo duży uciąg, co przekłada się na jego wydajność i ekonomię pracy.
Z kolei model ORION 25.3 jest ciągnikiem o mocy 243 KM, który dzięki bogatej kompletacji posiada bardzo dużą efektywność pracy. Jednostką napędową jest silnik z systemem Common Rail, który cechuje się bardzo niską emisją spalin, spełniającą normy EURO III, niskim zużyciem paliwa oraz bardzo dużą żywotnością i niezawodnością. Silnik posiada wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach. Dzięki systemowi elektronicznej regulacji wtrysku uzyskuje dużą elastyczność oraz przyrost mocy. W powyższym modelu zastosowano skrzynię biegów 40/40, Power Shuttle z czterokrotnym przełożeniem pod obciążeniem z reduktorem biegów pełzających. Możliwość zmiany kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Skrzynia zintegrowana z tylnym mostem. Układ przeniesienia napędu z silnika na skrzynię biegów realizowany jest przez sprzęgło hydrokinetyczne, które zapewnia ciągnikowi większą sprawność i niezawodność pracy. Dużym atutem tej serii ciągników jest wydajna hydraulika pracująca w systemie LS. Ciągnik wyposażony jest w TUZ tył kat. IV (Walterscheid) o udźwigu ponad 10 ton, sterowany elektronicznym systemem Bosch. System kontroli trakcji przedniej osi zapewnia bezobsługowość układu napędowego 4 x 4, co wpływa na zwiększenie efektywności pracy ciągnika. Komfortowa obszerna kabina z ergonomicznie rozmieszczonymi elementami sterowania wyposażona jest w dodatkowe siedzisko dla pasażera, wentylację, ogrzewanie i klimatyzację. Kabina może być dodatkowo amortyzowana na zawieszeniu hydraulicznym. Duża waga ciągnika oraz szerokie niskoprofilowe ogumienie zapewnia ciągnikowi bardzo duży uciąg, co przekłada się na jego wydajność i ekonomię pracy.
Największy to model ORION 25.4 o mocy 268 KM. ORION 25.4
Główne zalety:
- silnik 197 kW (268 KM) Common Rail
- suchy filtr powietrza silnika dwustopniowy z sawką umieszczoną po słupku kabiny nie ograniczająca widoczności
- rura wydechowa umieszczona po słupku kabiny nie ograniczająca widoczności
- skrzynia biegów 40/40, Power Shuttle z czterokrotnym przełożeniem pod obciążeniem z reduktorem biegów pełzających
- prędkość jazdy od 0,3 km/h do 50 km/h
- napęd 4 x 4
- elektroniczna zmiana kierunku jazdy przód – tył ( bez sprzęgła )
- sprzęgło główne hydrokinetyczne Voith
- przednia oś z kontrola trakcji
- układ hydrauliczny sterowny elektronicznie BOSCH w systemie load-sensing
- ciśnienie nominalne na szybkozłączach 200 bar, wydajność pompy 117 l/min.
- 8 +1 szybkozłączy
- wałek odbioru mocy 540/1000 obr./min.
- trzypunktowy układ zawieszenia Walterscheid IV kat. – udźwig 10,5 t
- układ pneumatyczny jedno- i dwuobwodowy
- obciążenie przednie 1000 kg
- komfortowa kabina model CRYSTAL z dodatkowym siedziskiem dla pomocnika, ogrzewana, wentylowana z filtrem powietrza i klimatyzacją, uchylne szyby boczne, tylna oraz szyberdach,
- regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach-
halogeny robocze przód i tył
- światło ostrzegawcze (kogut)
- zbiornik paliwa 430 litrów
- zaczep transportowy automatyczny z regulacją wysokości położenia
- dolny zaczep rolniczy typu Piton Fix
- ogumienie niskoprofilowe: przód – 600/65 R34 tył – 650/65 R42Broszury i katalogi:
Dokumentacja producenta chwilowo niedostępna.
Zestawienie danych technicznych
ORION 25.2/25.3/25.4
Hydraulika
Udżwig ramienia (kg)b.d.
Wydajność pompy / układ hydrauliczny (l/min)b.d.
Wysokość podnoszenia (m)b.d.
Silnik
Liczba cylindrówb.d.
Moc nominalna (KM)b.d.
Pojemność (cm3)b.d.
Silnik
Wymiary
Masa własna (kg)b.d.
Min szerokość całkowita (mm)b.d.
Wysokość min / bez kabiny (mm)b.d.
Wysokość min / z kabiną (mm)b.d.

* b.d. = brak danych

Źródło danych: CRYSTAL

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+