STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z CRYSTAL
  • AGROCAR JANUSZ KOWALCZUK
  • AGRO-MASZ HURT-DETAL MASZYN I CZEŚCI ROLNICZYCH ANNA SMYK I JANUSZ SMYK SPÓŁKA JAWNA
  • AGROMEP SP. Z O.O.

Traktor CRYSTAL ORION 16.1/16.2

Traktor CRYSTAL ORION 16.1/16.2

Seria ORION 16 to nowoczesne ciągnik o średniej mocy.
Wyróżniamy tu model:
- ORION 16.1 to nowoczesny ciągnik o mocy 160,5 KM wyprodukowany na podzespołach renomowanych firm SISU, Carraro, Bosch, Walterscheid i ZF –Steyer. Nowoczesny silnik 6-cylindrowy z turbodoładowaniem, intercooler z systemem Common Rail. Skrzynia biegów z wielotarczowymi sprzęgłami „Powershuttle” zmiana kierunku jazdy elektroniczna bez sprzęgła. Manualnie zmienne biegi, oraz przełączalne elektronicznie pod obciążeniem. Podnośnik sterowany elektronicznym systemem Bosch. Pompa hydrauliczna zębata o dużej wydajności i wysokim ciśnieniu. Bardzo nowoczesne rozwiązanie przedniej osi o inteligentnych funkcjach załączanie i rozłączanie przedniego napędu i blokady oraz centralny napęd osi daje jej dużą efektywność i skręt. Ciągniki ORION posiadają komfortową kabinę o ergonomicznym rozmieszczeniu elementów sterujących, przestronną, zapewniająca bardzo dobrą widoczność. Ogrzewana i klimatyzowana kabina wyposażona jest w filtr powietrza, szyber-dach, uchylne szyby boczne i szybę tylną. Układ wydechowy oraz zasysania powietrza usytuowany jest po słupku kabiny nie ograniczającym widoczności. Zastosowanie silników z systemem Common Rail pozwoliło na uzyskanie bardzo niskiego poziomu hałasu w kabinie operatora.
- ORION 16.2 to ciągnik o mocy 190 KM produkowany na podzespołach renomowanych firm SISU, Carraro, Bosch, Walterscheid i ZF –Steyer. Nowoczesny silnik 6-cylindrowy z turbodoładowaniem, intercooler z systemem Common Rail. Skrzynia biegów z wielotarczowymi sprzęgłami „Powershuttle” zmiana kierunku jazdy elektroniczna bez sprzęgła. Manualnie zmienne biegi, oraz przełączalne elektronicznie pod obciążeniem. Podnośnik sterowany elektronicznym systemem Bosch. Pompa hydrauliczna zębata o dużej wydajności i wysokim ciśnieniu. Bardzo nowoczesne rozwiązanie przedniej osi o inteligentnych funkcjach załączanie i rozłączanie przedniego napędu i blokady oraz centralny napęd osi daje jej dużą efektywność i skręt. Ciągniki ORION posiadają komfortową kabinę o ergonomicznym rozmieszczeniu elementów sterujących, przestronną, zapewniająca bardzo dobrą widoczność. Ogrzewana i klimatyzowana kabina wyposażona jest w filtr powietrza, szyber-dach, uchylne szyby boczne i szybę tylną. Układ wydechowy oraz zasysania powietrza usytuowany jest po słupku kabiny nie ograniczającym widoczności. Zastosowanie silników z systemem Common Rail pozwoliło na uzyskanie bardzo niskiego poziomu hałasu w kabinie operatora.
Ciągnik opcjonalnie może być wyposażony w przedni TUZ i WOM, amortyzowaną kabinę oraz hydraulikę zewnętrzną o dużej wydajności w systemie LOAD SENSING.

Broszury i katalogi:
Dokumentacja producenta chwilowo niedostępna.
Zestawienie danych technicznych
ORION 16.1/16.2
Hydraulika
Udżwig ramienia (kg)b.d.
Wydajność pompy / układ hydrauliczny (l/min)b.d.
Wysokość podnoszenia (m)b.d.
Silnik
Liczba cylindrówb.d.
Moc nominalna (KM)b.d.
Pojemność (cm3)b.d.
Silnik
Wymiary
Masa własna (kg)b.d.
Min szerokość całkowita (mm)b.d.
Wysokość min / bez kabiny (mm)b.d.
Wysokość min / z kabiną (mm)b.d.

* b.d. = brak danych

Źródło danych: CRYSTAL

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+