STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z CRYSTAL
  • AGROCAR JANUSZ KOWALCZUK
  • AGRO-MASZ HURT-DETAL MASZYN I CZEŚCI ROLNICZYCH ANNA SMYK I JANUSZ SMYK SPÓŁKA JAWNA
  • AGROMEP SP. Z O.O.

Traktor CRYSTAL ORION 10

Traktor CRYSTAL ORION 10

ORION 10 to ciągnik o mocy 90 KM.
Podstawową zaletą tego ciągnika jest zastosowanie 4 cylindrowego silnika o pojemności 4,5 l, który cechuje się prostą budową, mechanicznym sterowaniem, niskim zużyciem paliwa, niską emisją spalin, bardzo dużą żywotnością i niezawodnością. Przy tym modelu zastosowano skrzynie biegów mechaniczną synchronizowaną 24/24 z mechanicznym rewersem przełączanym przy użyciu sprzęgła. Dzięki dużej ilości biegów można łatwo dobrać prędkość jazdy stosownie do wykonywanej pracy w zakresie od 0.5-40 km/h. Ciągnik wyposażony w układ zawieszenia Walterscheid kat. II o udźwigu 4 ton sterowany mechanicznie oraz WOM tylni o dwóch prędkościach 540/1000 obr./min z dodatkowym sprzęgłem ręcznym . Układ transportowy wyposażony jest w mechaniczny zaczep z płynną regulacją wysokości położenia. Ciągnik w standardzie posiada układ pneumatyczny jedno i dwu obwodowy oraz mokre hamulce sterowane hydraulicznie. Hydraulika tego modelu realizowana jest przez pompę zębatą o dużej wydajności.
Kabina ogrzewana i wentylowana z filtrem powietrza, posiada uchylne szyby boczne, tylną i szyberdach.. Ciągnik ORION 10 spełnia wszystkie standardy EU dzięki temu może współpracować zarówno z maszynami rolniczymi jak i ze sprzętem komunalnym oraz leśnym.

Broszury i katalogi:
Dokumentacja producenta chwilowo niedostępna.
Zestawienie danych technicznych
ORION 10
Hydraulika
Udżwig ramienia (kg)b.d.
Wydajność pompy / układ hydrauliczny (l/min)b.d.
Wysokość podnoszenia (m)b.d.
Silnik
Liczba cylindrówb.d.
Moc nominalna (KM)b.d.
Pojemność (cm3)b.d.
Silnik
Wymiary
Masa własna (kg)b.d.
Min szerokość całkowita (mm)b.d.
Wysokość min / bez kabiny (mm)b.d.
Wysokość min / z kabiną (mm)b.d.

* b.d. = brak danych

Źródło danych: CRYSTAL

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+