STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z CRYSTAL
  • AGROCAR JANUSZ KOWALCZUK
  • AGRO-MASZ HURT-DETAL MASZYN I CZEŚCI ROLNICZYCH ANNA SMYK I JANUSZ SMYK SPÓŁKA JAWNA
  • AGROMEP SP. Z O.O.

Traktor CRYSTAL ORION 13.1/13.4

Traktor CRYSTAL ORION 13.1/13.4

Ciągniki ORION 13 to rodzina ciągników średniej mocy ( 114,136 KM ), zbudowanych na podzespołach niemieckiej firmy ZF-Steyer, Deutz, Sisu, Bosch, Walterscheid i Carraro. Silnik jest 4-cylindrową jednostką napędową z turbodoładowaniem i intercoolerem w systemie Common Rail. Cechujące się bardzo niskim zużyciem paliwa oraz najniższą emisja spalin spełniającą normy Euro 3. Skrzynie biegów posiada najnowocześniejsze rozwiązania wraz z PowerShuttle (zmiana biegów pod obciążeniem), reduktor biegów oraz przekładnie nawrotną bez sprzęgła. Opcjonalnie jest możliwość wyposażenia w skrzynie z reduktorem biegów pełzających. Hydraulika jest sterowana elektronicznym systemem Bosch z dużą wydajnością pompy i wysokim ciśnieniu. Podnośnik z układem zawieszenia Walterscheida drugiej lub trzeciej kategorii. Napęd 4x4 z blokadą elektrohydrauliczną przedniego i tylnego mostu oraz kontrolą skrętu. Ciągniki dzięki zastosowanemu centralnemu napędowi przedniej osi uzyskały bardzo duży skręt co powoduje znaczne zmniejszenie promienia zawracania. Elektrohydraulicznie załączony tylny WOM. Ciągniki pozwalają na łatwą obsługę i niezawodną pracę a zastosowane podzespoły do ich budowy zapewniają dużą funkcjonalność i efektywność pracy. Na zamówienie ciągniki mogą być wyposażony w klimatyzację, przedni TUZ, WOM oraz różne kompletacje ogumienia.

Broszury i katalogi:
Dokumentacja producenta chwilowo niedostępna.
Zestawienie danych technicznych
ORION 13.1/13.4
Hydraulika
Udżwig ramienia (kg)b.d.
Wydajność pompy / układ hydrauliczny (l/min)b.d.
Wysokość podnoszenia (m)b.d.
Silnik
Liczba cylindrówb.d.
Moc nominalna (KM)b.d.
Pojemność (cm3)b.d.
Silnik
Wymiary
Masa własna (kg)b.d.
Min szerokość całkowita (mm)b.d.
Wysokość min / bez kabiny (mm)b.d.
Wysokość min / z kabiną (mm)b.d.

* b.d. = brak danych

Źródło danych: CRYSTAL

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+