STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Ładowarka JCB TELESKOPOWA 526 S

Ładowarka JCB TELESKOPOWA 526 S

Ograniczone przestrzenie nie stanowią problemu dla tej maszyny. Podczas pracy w ciasnych miejscach, łatwość manewrowania, uniwersalność i osiągi maszyny zapewniają możliwość wykonywania imponującej ilości prac przeładunkowych.
Niska wysokość i wąskie wymiary czynią maszynę idealną do pracy w ograniczonej przestrzeniu lub w budynkach.
Dzięki zastosowaniu kół o średnicy 245 cali maszyny posiadają zwiększony prześwit pod maszyną.
Maszyna może być wyposażona zarówno w płytę mocowania osprzętu jak i opcję szybkozłącza co pozwala na użycie szerokiego asortymentu osprzętu zwiększającego uniwersalność maszyny.

Wysoka moc i mała masa maszyny zapewnia szybkie uzyskanie mocy.
Umieszczony z tyłu silnik o mocy 84,5KM (63kW) zapewnia dostatecznie dużo mocy do wykonywania licznych prac przeładunkowych. Jeszcze lepsze osiągi możliwe są przy zamówieniu maszyny z silnikiem 100KM (74,2kW).

Maszyna wyposażona jest w wiele elementów zapewniających bezpieczeństwo pracy takich jak zawory zabezpieczające przez niekontrolowanym opadnięcie wysięgnika i ruchem sań wideł, wskaźnikiem obciążenia umieszczonym w kabinie, mówiący o stabilności maszyny w kierunku do przodu.

Maszyna wyposażona jest w wiele elementów zapewniających bezpieczeństwo pracy takich jak zawory zabezpieczające przez niekontrolowanym opadnięcie wysięgnika i ruchem sań wideł, wskaźnikiem obciążenia umieszczonym w kabinie, mówiący o stabilności maszyny w kierunku do przodu.
Bezpieczeństwo operatorowi zapewnia kabina łącząca w sobie bezpieczeństwo i komfort pracy. Szerokie drzwi do kabiny zapewniają łatwy dostęp do niej a nawiew świeżego powietrza jak i jego nagrzewnica zapewniają odpowiedni komfort pracy operatora podczas całego dnia pracy.
Pomimo kompaktowych rozmiarów maszyny jej kabina jest wyjątkowo przestrzenna. Kabina jest stylowa i zaprojektowana tak aby zapewnić maksymalną wydajność pracy operatora. Panel sterownia posiada kontrolki i sygnał dźwiękowy informujący o potencjalnych problemach.
Ten model zaprojektowany został do wykonywania precyzyjnych prac przeładunkowych. Pojedyncza dźwignia sterowania obsługuje ruchy podnoszenia/opuszczania wysięgnika oraz odchylania do przodu i do tyłu ładunku co umożliwia łatwe wykonywanie operacji przy użyciu jednej ręki.
Doskonała widoczność wokół maszyny możliwa jest dzięki znacznemu przeszkleniu kabiny włączając w to dach. Panel kontrolny jest przemieszczony w prawo aby polepszyć widoczność do przodu maszyny. Ramiona wysięgnika podczas jazdy znajdują się bardzo nisko co zapewnia doskonałą widoczność na prawo.

Instalacja elektryczna spełnia stopień ochrony IP67 co zapewnia bezproblemową jej pracę i odporność na kurz i wodę.
Standardowe przeglądy i codzienna obsługa techniczna jest wykonywana w prosty sposób dzięki doskonałemu dostępowi do silnika i akumulatora. Tylna pokrywa silnika jest podnoszona przy wsparciu siłownika co zapewnia jej stabilne położenie w pozycji otwartej..

Broszury i katalogi:
Dokumentacja producenta chwilowo niedostępna.
Źródło danych: JCB

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+