STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z AVANT
  • "SERAFIN" P.U.H. ODDZIAŁ WARSZAWA
  • ACTIV
  • AGRO-SERWIS

Ładowarka AVANT AVANT 700

Ładowarka AVANT AVANT 700
Ładowarka AVANT AVANT 700
Ładowarka AVANT AVANT 700
Ładowarka AVANT AVANT 700
Ładowarka AVANT AVANT 700

Parametry techniczne ładowarki wielozadaniowej AVANT serii 700 dopracowano tak, aby spełniły oczekiwania jak największej rzeszy użytkowników. Główne reguły firmy w odniesieniu do ich produktów to:
● Wydajność w pracy i zwrotność
● Wszechstronność
● Ergonomia
● Bezpieczeństwo
Oba modele opisywanej ładowarki z serii 700 (tj. 745 i 750) posiadają poprawione zdolności udźwigu, do 1.400 kg. Mogą one wykonywać większe zadania, niż poprzednie, mniejsze modele AVANT, nie tracąc przy tym sprawdzonych walorów użytkowych.
Ważne cechy:
- Wygodna pozycja operatora w czasie pracy
- Umieszczony w przedniej części maszyny fotel operatora znajduje się tak blisko narzędzi roboczych jak tylko jest to możliwe ze względów bezpieczeństwa
- Szerokie pole widzenia - doskonała kontrola pracujących narzędzi
- Doskonała precyzja obsługi, wydajność i bezpieczeństwo
- Wystarczająco dużo miejsca nawet dla rosłego operatora
- Łatwe sterowanie maszyną - dobrze rozmieszczone przyrządy kontrolne
- Doskonałe możliwości precyzyjnego sterowania napędem i przystawkami
- Bezpieczne i łatwe zajęcie miejsca w fotelu
- Jako standardowe wyposażenie zastosowano ramę bezpieczeństwa (ROPS) z daszkiem z plexiglasu
- Sztywne połączenie przegubu
Sztywne połączenie przegubu, które nie oscyluje na boki jest bardzo ważną cechą w maszynie tej wielkości. Dzięki tej konstrukcji niebezpieczeństwo wywrócenia się maszyny jest zdecydowanie mniejsze, ponieważ przeniesienie siły poprzez sztywny przegub na tylną ramę podwozia skutecznie temu zapobiega. Wielu operatorów, mających doświadczenie w użytkowaniu AVANT'a docenia zalety takiej konstrukcji.
- Rama bezpieczeństwa
Rama bezpieczeństwa ROPS - znakomicie chroni operatora przed urazami w wyniku ewentualnego uderzenia o występy np. wtrakcie nieostrożnego cofania. Rama bezpieczeństwa w połączeniu z daszkiem bezpieczeństwa FOPS, jako wyposażenie opcjonalne spełnia normy bezpieczeństwa zgodne z ISO na podstawie przeprowadzonych testów i uzyskanych certyfikatów bezpieczeństwa, ISO 3471 (ROPS) oraz ISO 3449 (FOPS).
- Wysięgnik teleskopowy
Decydującym czynnikiem doskonałej stabilności ładowarka zawdzięcza znakomitej konstrukcji wysięgnika. W trakcie normalnego używania, położenie wysięgnika utrzymywane jest zwykle w pozycji umożliwiającej utrzymywanie ładunku jak najbliżej ładowarki. Zwiększenie jego zasięgu poprzez teleskopowe wydłużenie stosowane jest jedynie wtedy kiedy tego potrzebujemy.
- Wysięgnik samopoziomujący
Samopoziomowanie wysięgnika powoduje, że przenoszenie ładunku jest szybsze i bardziej precyzyjne. System samopoziomujący utrzymuje automatycznie ładunek przy wszystkich położeniach wysięgnika ładowarki.
- Czujnik masy ładunku
AVANT 700 standardowo wyposażony jest w czujnik przekroczenia masy załadunku. W przypadku przekroczenia dopuszczalnych parametrów udźwigu, gdy tylne koła maszyny są na granicy styku, operator ostrzegany jest sygnałem dźwiękowym.

Broszury i katalogi:
Źródło danych: AVANT

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+