STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z AVANT
  • "SERAFIN" P.U.H. ODDZIAŁ WARSZAWA
  • ACTIV
  • AGRO-SERWIS

Ładowarka AVANT AVANT 200

Ładowarka AVANT AVANT 200
Ładowarka AVANT AVANT 200
Ładowarka AVANT AVANT 200
Ładowarka AVANT AVANT 200
Ładowarka AVANT AVANT 200

AVANT serii 200 - mała ale dzielna maszyna do zadań specjalnych.
• Więcej niż czterokołowiec
• Więcej niż niewielkich rozmiarów traktor
• Więcej niż samojezdna kosiarka
AVANT może wykonać wszystkie prace, które wykona np. quad. Duża moc i napęd na cztery koła pociągnie duże ładunki. Dzięki ruchomemu ramieniu ma również doskonałe zdolności załadunku - może być maszyną do przenoszenia ziemi, pługiem do odśnieżania albo kosiarką. Silna pomocnicza hydraulika umożliwia podłączenie szerokiej gamy przystawek, robiących AVANT'a niedoścignionym pod względem wydajności i różnorodności.
AVANT jest maszyną wielozadaniową przydatną w ogrodach, parkach, domkach letniskowych oraz przy utrzymaniu innych terenów zielonych. W zimie nadaje się do usuwania śniegu, posypywania solą i piaskiem. Wszystko to zrobisz bez wysiłku – zostanie dla ciebie więcej wolnego czasu.
Jest to również doskonała maszyna do przygotowania i utrzymania ogrodów, trawników i grządek. Gdy masz AVANT'a w swoim gospodarstwie, to masz hobby które ma sens.
Miniładowarką kołową AVANT serii 200 dotrze się do miejsc niedostępnych dla innych maszyn. Szybko i skutecznie wykona wszelkie prace.
AVANT jest znacznie bardziej zwinny i wszechstronny niż niewielkich rozmiarów traktor. Z AVANT'em łatwo można wykonywać prace deweloperskie nawet w ciasnych miejscach - przez okrągły rok. Cztery koła napędowe, silne ramię i silna hydraulika pozwalają używać szeroką gamę przystawek i uczynić z AVANT'a podstawowe narzędzie deweloperskie.
Odśnieżanie, posypywanie piaskiem i solą oraz inne zimowe prace są szybkie i łątwe z AVANT'em. Latem można pracować w ogródku i w parku tą samą maszyną.
AVANT może być również wyposażany w światła przednie, migacze i reflektory – to pozwala na przemieszczanie się po drogach publicznych.
AVANT jest doskonałym całorocznym wielo- zadaniowym narzędziem na potrzeby domowe i biznesowe. Na większych posiadłościach jest niezwykle przydatny oszczędza czas i pieniądze. Wiele zamożnych ludzi posiada już AVANT'a serii 200 na swojej posesji, gdzie utrzymują ich posiadłość w czystości.
Koszenie trawy jest prostą pracą, natomiast kształtowanie terenu wymaga więcej siły i pracy, do tego celu wynajmuje się odpowiednie maszyny. Z AVANT'em i jego przystawkami możesz szybko i łatwo samemu stworzyć nowe trawniki, oczka wodne, sadzić drzewa i krzaki a nawet kopać fontanny. Eksploatacja i przygotowanie do pracy jest również łatwe i każdy sobie z tym poradzi, bez konieczności specjalistycznego serwisu. Z tą samą miniłądowarką możesz przewozić i wyrównywać piasek i ziemie nawet w miejscach gdzie inne maszyny nie mogą.
Niewielka masa i kompaktowe rozmiary sprawiają że AVANT serii 200 jest łatwy do transportu na większe odległości na przyczepie, wewnątrz furgonetki albo samochodem typu pickup.

Broszury i katalogi:
Źródło danych: AVANT

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+