STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Informacje o portalu

Internet obecnie jest najbardziej wszechstronną platformą informacyjną na świecie, a jego największą zaletą jest nieograniczony dostęp do zamieszczanych w nim informacji. Jedną z platform działającą w tym wirtualnym świecie jest nowy portal związany z techniką rolniczą www.twojeagro.pl.

Każdy z producentów posiada obecnie własną stronę internetową i prezentuje na niej z pełną świadomością swoją ofertę produktową. Dzięki Internetowi każdy jego użytkownik może w swobodny sposób zapoznać się z ofertą firmy i ma automatycznie dostęp do pełnych zasobów na niej umieszczonych. Portal www.twojeagro.pl jest platformą ukierunkowaną na gromadzenie wszystkich tych informacji w jednym miejscu. Pozwoli to na otrzymanie łatwego dostępu do informacji o produktach oraz da możliwość np. porównania produktów między sobą (np. dane techniczne) lub wymiany opinii na temat użytkowanych przez siebie maszyn.

Portal ma budowę opartą o katalog branżowy maszyn oraz katalog firm oferujących technikę rolniczą i produkty związane z produkcją rolną. Internauci otrzymują tym samym darmową bazę danych, związaną nie tylko z maszynami, ale również z firmami, które maja je w ofercie.

Portal został stworzony przez zespół kompetentnych i znających branżę osób, których zaangażowanie pozwoliło na szybką i sprawną realizację projektu. Dane zawarte w portalu i jego katalogach zostały zamieszczone za zgodą firm lub ich przedstawicieli i są chronione prawem.

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+