STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Nowość od Pichona. Adapter rozrzucający.

Piątek, 01 czerwca 2012
Rozrzutnik obornika  Pichona.

Rozrzutnik obornika Pichona.

ADAPTER ROZRZUCAJĄCY OBORNIKA W GAMIE ROZRZUTNIKÓW PICHON Szeroka gama rozrzutników obornika Pichon, składająca sie z 8 modeli od 12 do 24 m3, poszerza swoje wyposażenie o nową opcję : adapter rozrzucający.

Ten nowy system składający sie z deflektorów dopasowuje się do krawędzi wałków całej gamy rozrzutników obornika Pichon. Pozwala on na regularne rozrzucanie lekkich i lotnych nawozów, gwarantując obszerną szerokość rozrzutu poprzez minimalizacje oporu powietrza. Adapter rozrzucający znajduje zastosowanie przy nawozach o słabej gęstości, przy rozrzucaniu których zwykle wymagane sa tarcze roztrząsające i małe dawkowanie ( do 10 t/hektar ), takich jak pomiot kurzy, torf, kompost. Składa się z dwóch części sterowanych hydraulicznie dzięki czemu pozwala na użytkowanie deflektorów podczas tradycyjnego nawożenia, jak również służy jako osłona wałków pionowych podczas transportu drogowego. Zbudowany z dwóch osłon i dwóch małych deflektorów umiejsciowionych w dolnej częsci. Zanim jednak nawóz dostanie sie do dysków wyposażonych w ostre tarcze (Ø 1077), zostanie przemielony i pomieszany wałkami o dużej średnicy (Ø 1035), w celu uzyskania równomiernego rozrzutu o szerokości od 15 do 20m, w zależności od rozrzucanego produktu.

Adapter rozrzucający w akcji

Adapter rozrzucający w akcji

Źródło: Pichon

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+