STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

Już ponad 1,8 mln ludzi zarządza swoją farmą

Piątek, 01 czerwca 2012

CD Projekt partner szwajcarskiego developera "Giants Software" na terenie Polski ogłosił nadchodzącą premierę gry Farming Simulator 2013 (oryg. Landwirtschafts Simulator 2013). Dla wyjaśnienia warto dodać, że jest to kontynuacja bestsellerowej serii symulatorów farmy, której łączna sprzedaż na świecie przekroczyła 1,8 mln egzemplarzy!.

Co będzie zawierać nowa część ? Twórcy chwalą się nowym system wytwarzania upraw i zagrożeń – rośliny będą gnić i wysychać, a ponadto pojawią się nowe rodzaje drobiu oraz zwierząt. W trakcie gry skorzystamy łącznie z ponad 20 licencjonowanych marek sprzętu i maszyn. W ostatnie części pojawiły się takie marki jak: DEUTZ-FAHR, KRONE, HORSCH, PÖTTINGER,VOGEL & NOOT, AMAZONE, BERGMANN, GILIBERT,LEMKEN oraz KOTTE LANDTECHNIK. Jakie będą w nowej części jest tajemnicą, ale zapewne już najwięksi producenci maszyn rolniczych energicznie pukają do siedziby "Giants Software"

W niektórych sklepach internetowych już ruszyła przedsprzedaż  Farming Simulator 2013.

W niektórych sklepach internetowych już ruszyła przedsprzedaż Farming Simulator 2013.

Bawić się będzie można samemu lub też z innymi graczami w trybie rozgrywki wieloosobowej. Autorzy zapewniają, że grafika ulegnie poprawie, a na potrzeby nowej odsłony przygotowywana jest zupełnie nowa mapa, na której zarówno wykupimy ziemię, jak również postawimy kolejne budynki.

Tak wyglądała ostatnia odsłona z 2011.

Tak wyglądała ostatnia odsłona z 2011.

Premiera wersji PC odbędzie się na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku. W Polsce gra ukaże się równocześnie z premierą światową, dodatkowo w dwóch edycjach - standardowej i limitowanej kolekcjonerskiej. I co najważniejsze gra ukaże się także w wersji na konsole: Xbox360 i PS3 oraz w wersji na MAC-a.

Źródło: CD Projekt

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+