STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu

BOBCAT wprowadza do sprzedaży nową ładowarka teleskopową TL470HF

Piątek, 27 lipca 2012

Producent Bobcat wprowadził na rynek nową generację ładowarek teleskopowych w kategorii TL. Moc nowych modeli ładowarek wynosi do 97,5 kW (130 KM) wyposażonych w silnik disel Perkinson 1104D-E44TA. Nowy model TL470HF oferuje znacznie większą moc, przy zachowaniu odpowiedniej wydajności. Maksymalna prędkość tego modelu wynosi 40 km / godz. Cechy charakterystyczne: - znacznie większy moment obrotowy - umożliwia to lepszą wydajność i produktywność - nowa pompa o przepływie 190 l/min to przyspieszenie pracy przy niższej prędkości obrotowej silnika - zmniejszone zużycie paliwa oraz poprawa efektywności pracy Parametry techniczne: Udźwig teleskopowej TL470HF wynosi maksymalnie 3,5 tony, a wysokość 7 m. Wydajność przy pełnej wysokości podnoszenia to 3,0 tony, przy maksymalnym zasięgu do przodu - 4002 mm, a udźwig na maksymalnym zasięgu wynosi 1500 kilogramów.

Nowy model w kategorii TL.

Nowy model w kategorii TL.

Doskonała widoczność to kolejne plusy tego modelu. Opatentowana nowa, asymetryczna konstrukcja zapewnia,że prawy, tylny narożnik kabiny jest wolny od elementów konstrukcyjnych. Zapewnia to niezakłócony widok na całą tylną część maszyny. Zaokrąglone szyby z przodu oraz niższy punkt obrotu powoduje, że operator ma dokładną widoczność załączników. Szklane drzwi TL470HF zwiększają widnoczność z lewej strony maszyny, co ułatwia manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach, zaś operatorowi zapewniają doskonałą widoczność przstrzenną w każdym czasie, co zmiejsza ryzyko wystąpienia uszkodzeń maszyny oraz obiektów.

Niespotykana widoczność dla operatora ładowarki.

Niespotykana widoczność dla operatora ładowarki.

Wysoki komfort pracy operatora dzięki nowej konstrukcji kabiny. Elektroniczny wyświetlacz deski rozdzielczej zapewnia operatorowi doskonały przegląd wydajności maszyny. Funkcja sterowania przód – tył jest umieszczona na joysticku, dzięki czemu w sposób łatwy i wygodny operator może kontrolować maszynę. Kierunek jazdy jest wybierany po naciśnięciu jednego przycisku, a operator może nadal zachować przyczepność zarówno na kierownicy i joystick’u. Taka konstrukcja pozwala na szybką i łatwą wymianę między kierunkami do przodu i do tyłu, co daje operatorowi pełną, kompletną kontrolę nad wszystkimi funkcjami maszyny.

Łatwy dostęp do najważniejszych elementów ładowarki.

Łatwy dostęp do najważniejszych elementów ładowarki.

Ładowarka teleskopowa TL470HF została zaprojektowana z myślą o minimalnej konserwacji i czynnościach serwisowych. Równolegle umieszczony z boku silnik, zapewnia łatwy dostęp do głównych punktów serwisowych silnika. Akumulator znajduje się z przodu kosza silnika, a filtry są strategicznie rozmieszczone w celu łatwej i szybkiej wymiany. Standardowe funkcje obejmują elektroniczny przełącznik baterii pokładowych i diagnostyki, które przyczyniają się do wysokiej niezawodności maszyny. Wszystkie krytyczne obszary są chronione przed szkodliwymi czynnikami, podczas pracy maszyny.

Źródło: BOBCAT

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+