STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
WEIDEMANN
Rodzaje maszyn WEIDEMANN
Firmy handlowe związane z WEIDEMANN
  • AGROMARKET - CENTRALA
  • AGROMARKET Oddział Kutno
  • AGROMARKET Oddział Zamość
WEIDEMANN

WACKER NEUSON Sp. zo.o. Weidemann Polska


ul. Polna 124/126, 87-100 Toruń
Tel.: 56 639 05 97
e-mail: sekretariat@weidemann.pl

WEIDEMANN to firma, która posiada ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji seryjnej kompaktowych ciągników podwórzowych, zwanych Hoftrac, ładowarek kołowych i teleskopowych.
Firma Weidemann jako pierwsza skonstruowała pojazd zwany "Hoftrac". To mocna i niezwykle zwrotna maszyna, zaprojektowana, aby pomóc rolnikom w wielu codziennych pracach przeładunkowych i transportowych. Oferowane są one z różnorodnym osprzętem do różnych zadań, przez co stały się szybko uniwersalnym urządzeniem.
Dzisiaj marka Weidemann uważana jest za światowego lidera rynku.
Oprócz ciągników podwórzowych HoftracR, firma produkuje także szeroki asortyment ładowarek kołowych i teleskopowych.
Dystrybucja maszyn Weidemann na międzynarodowym rynku odbywa się w ramach własnej organizacji, w ścisłej współpracy z wyspecjalizowanymi dystrybutorami. Obok gęstej sieci dystrybucji i serwisu, Klienci firmy Weidemann korzystają ze sprawnego zaopatrzenia w części zamienne, które jest stale optymalizowane od momentu wejścia w skład koncernu Wacker Neuson.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn WEIDEMANN
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+