STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
VALTRA
Rodzaje maszyn VALTRA
Firmy handlowe związane z VALTRA
  • "AGRO-LAS" JAKUB MAŁECKI
  • AGCO SP. Z O.O.
  • AGRARADA SP. Z O.O.
VALTRA

AGCO Sp. z o.o.


ul. Poznańska 5
62-021 Paczkowo
Tel. 61 662 90 50
e-mail: biuro@valtra.com

VALTRA jest czołowym producentem ciągników w krajach skandynawskich i drugą pod względem popularności marką w Ameryce Łacińskiej. Firma produkuje ciągniki od 1951 roku, jednak jej korzenie sięgają roku 1832. Ciągniki Valtra są produkowane w najbardziej zaawansowanych zakładach tej gałęzi przemysłu w Suolahti w Finlandii i w Mogi das Cruzes w Brazylii. Obecnie sprzedawane są w ponad 75 krajach na całym świecie. Valtra jest marką o światowym zasięgu, należącą do koncernu AGCO, trzeciego pod względem wielkości producenta maszyn rolniczych na świecie.
Produkty Valtry znane są ze swojej niezawodności, wielofunkcyjności i trwałości. Wyróżniają się tym, że są specjalnie projektowane dla każdego indywidualnego klienta i produkowane z myślą aby sprostać nawet najcięższym warunkom klimatycznym i wykazać się najwyższym poziomem wydajności w najtrudniejszych warunkach pracy. Specjalnością Valtry jest partnerska wiarygodność i wysokiej klasy produkty, konkurencyjna technologia i niedoścignione usługi oraz wsparcie, przynoszące owoce w postaci najwyższego poziomu satysfakcji klienta.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn VALTRA
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+