STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z CLAAS
  • AGRIMASZ JAROSŁAW KOGUT SERWIS I SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH
  • AGRO-LAND MAREK RÓŻNIAK
  • AGROMA OLSZTYN GRUPA SZNAJDER SP. Z O.O.
Traktory CLAAS

Traktory CLAAS

Gama ciągników oferowana przez Claasa jest bardzo szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie.
55 modeli ciągników zawartych w 6 seriach ułatwia zdecydowanie wybór odpowiedniej maszyny.
Nexos - niewielkie wymiary predysponują go do prac w ogrodach, winnicach i sadach.
Elios - lider w klasie kompakt. Przeznaczony do sadu i obsługi gospodarstw hodowlanych. Świetnie sprawdza się na stromych zboczach.
Axos - niespotykana uniwersalność - duża moc, udźwig, komfortowe prowadzenie sprzyjają wykonywaniu różnych zadań w gospodarstwie.
Arion 400 - posiada rozwiązania wyższych modeli, ale przeznaczony dla mniejszych gospodarstw.Orka, koszenie, prasowanie, transport, ładowacz - żadne z tych zadań nie jest poza możliwościami serii 400.
Arion 500 / 600 - klasa średnia z 4 i 6 cylindrowymi silnikami. Komfortowe kabiny z bardzo dobrą widocznością, wielofunkcyjny podłokietnik, system automatycznego kierowania GPS i wiele innych rozwiązań nieobecnych w niższych modelach stanowi o wyjątkowości serii 500/600.
Axion - zapewnia najwyższy komfort pracy. Dzięki swoim osiągom może być stosowany w transporcie drogowym.
Xerion 3300/3800 - to typoszereg przeznaczony dla gospodarstw wielkoobszarowych. Charakteryzuje się dużą zwrotnością ze skrętną osią tylną. Możliwość obrotu kabiny o 180 stopni to kolejne charakterystyczne rewolucyjne rozwiązanie firmy Claas.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Modele traktorów CLAAS
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+