STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
PRONAR
Rodzaje maszyn PRONAR
Firmy handlowe związane z PRONAR
  • AGROMA RZESZÓW SP. Z O.O.
  • Z.H.U.P "AGROS TJ" JAN I TADEUSZ SZWARC SP. J.
  • "AGROMA" S.A. W POZNANIU
PRONAR

Pronar Sp. zo.o.


ul.Mickiewicza 101A
17-210 Narew
Tel:85 681 64 29
e-mail:pronar@pronar.pl

PRONAR Sp. z o.o., z siedzibą w Narwi, jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. Produkcja firmy prowadzona jest w kilku fabrykach, które zlokalizowane są w województwie podlaskim m.in. w Narwi, Strabli i Narewce. Oferta PRONAR to obszerny pakiet systemów i rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa, gospodarki komunalnej i transportu drogowego, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących najwyższej jakości maszyn charakteryzujących się niezawodnością pracy.
Wiodącą dzidziną działalności firmy PRONAR jest produkcja ciągników rolniczych, które cieszą się dobrą renomą w Polsce i za granicą. Ciągniki PRONAR oparte są na podzespołach renomowanych światowych firm Mitsubishi, Iveco, Perkins, Deutz, ZF, Bosch, Carraro. Ciągniki te ustanowiły nowe standardy w zakresie budowy, parametrów technicznych, wyposażenia i jakości. Oferta PRONAR obejmuje obecnie ponad 30 modeli ciągników o mocy od 35 do 265 KM, i jest ciągle rozbudowywana.
Dzięki prowadzonym wśród klientów badaniom i nabytym doświadczeniom w dziedzinie maszyn rolniczych oraz ciągłemu modernizowaniu i udoskonalaniu dostosowaliśmy ciągniki PRONAR do indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn PRONAR
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+