STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
PICHON
Rodzaje maszyn PICHON
Firmy handlowe związane z PICHON
  • ADLER AGRO SP. Z O.O.
  • ARTPROL CECKOWSCY SP.J.
  • EUROMASZ SP. J. WIOLETTA I GRZEGORZ SCHIENKE
PICHON

PICHON POLSKA Sp. z o.o


Gierałcice, ul. Opolska 2e
46-250 Wolczyn
e-mail: biuro@pichon.pl

PICHON - od rzemieślnictwa do przemysłowej produkcji
W 1970 roku Michel Pichon, który wywodził się ze środowiska rolniczego założył swoją firmę. Rozwijając swoje wcześniejsze doświadczenie zarówno w sprzedaży jak i naprawie, rozpoczął własną produkcję maszyn rolniczych do przygotowania ziemi. Sześć lat później zaprojektował i stworzył swoją pierwszą gamę wozów asenizacyjnych. Po piętnastu latach, PICHON SA staje się liderem francuskiego rynku z 35% udziałem rynkowym.
W 1995 – początek ekspansji... Istniejąca już fabryka (4500 m2), zostaje powiększona o nową część o powierzchni 7000 m2. Firma tworzy nowe miejsca pracy, zostaje wyposażona w nowy park maszyn i rozszerza swoje usługi handlowe.
Urozmaicenia stosowane w dziedzinie hydrooczyszczania i odchwaszczania mechanicznego pomagają w dalszym aktywnym rozwoju firmy. Ponadto, ciągły wzrost eksportu jest żywym dowodem wysokiej jakości i technologii produktów firmy PICHON. Jedna wspólna ambicja kieruje firmą PICHON: być na szczycie innowacji i wykonawstwa…
1997 – Firma wkracza na rynek międzynarodowy, głównie Unii Europejskiej
2004 – Wprowadzenie Ładowarki przegubowej - nowe wyzwanie.
Obecnie firma PICHON z siedzibą w Guipavas, to :
- 100 pracowników w dziale jakości i usług.
- nowoczesna fabryka o powierzchni 11 500 m2.
- pracownia konstrukcyjna stworzona specjalnie dla celów projektowych.
- kontrola i zarządzanie jakością na każdym etapie tworzenia aż do realizacji zamówienia.
Firma PICHON i jej aktywność na różnych rynkach, to obecność w większości krajów Europy jak również na innych kontynentach oraz stały rozwój eksportu.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn PICHON
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+