STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
PASQUALI
Rodzaje maszyn PASQUALI
Firmy handlowe związane z PASQUALI
  • W chwili obecnej nie posiadamy informacji o firmach powiązanych z tą marką.
PASQUALI

URMIK Sp.Jawna


ul.Częstochowska 36
42-270 Michałów Rudnicki
Tel.:34 329 78 48
e-mail: admin@urmik.pl

PASQUALI Macchine Agricoli rozpoczęło produkcję w 1949 r. Firma szybko stała się liderem w produkcji glebogryzarek i urządzeń rolniczych przeznaczonych do pracy na trudno dostępnych terenach, gdzie niemożliwe było użycie tradycyjnych traktorów. Efektem pracy konstruktorów był ciągnik jednoosiowy, który dzięki niewielkim gabarytom, dużej mocy i wszechstronności podbił rynek urządzeń ogrodniczych i rolniczych. Stale poszerzana gama akcesoriów, zaprojektowanych specjalnie po to, by współpracowały z traktorami zadecydowała o szybkim i spektakularnym sukcesie urządzeń.
Od 1999 roku Pasquali wszedł w skład koncernu BCS produkującego kosiarki listwowe, mikrociągniki jednoosiowe, specjalistyczne traktory o mocy 26-92 km i akcesoria do ciągników. W chwili obecnej koncern jest największym w Europie producentem ciągników jednoosiowych, sprzedawanych w 53 krajach na całym świecie.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn PASQUALI
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+