STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z NEW HOLLAND
  • AGROBARD PRZYTYK
  • AGROHANDEL
  • AGROHANDEL S.j. A. Plecety I. Plecety
Ładowarki NEW HOLLAND

Ładowarki NEW HOLLAND

Wszystkie modele serii LM5000 mają większą moc silnika i moment obrotowy, lepszą wydajność, większą wysokość podnoszenia i mocniejszy układ hydrauliczny, niż poprzednie modele z silnikiem umieszczonym z tyłu.

26% WIĘCEJ MOCY. 32% WIĘCEJ MOMENTU OBROTOWEGO. 22% WIĘCEJ UDŹWIGU

W porównaniu do ładowarek teleskopowych poprzedniej generacji firmy New Holland moc została zwiększona z 95 KM do 120 KM, ale podniosło to moment obrotowy z 398 Nm aż do 525 Nm!
W celu zwiększenia mocy i ograniczenia wzrostu temperatur przy pracy firma New Holland całkowicie przeprojektowała system hydrauliczny transporterów teleskopowych LM5000. Zamontowano większe siłowniki, by wykorzystać większy przepływ oleju w instalacji hydraulicznej dający więcej mocy do podnoszenia i wysuwania wysięgnika teleskopowego. Nawet podstawowe wersje mają funkcje wykrywania ładunku i proporcjonalnej dystrybucji oleju.

WYŻSZY O 33% STOSUNEK UDŹWIGU DO WYSIĘGU

W porównaniu do swego poprzednika, wskaźnik udźwigu do wysięgu teleskopowej LM5000 został zwiększony o 33%. Oznacza to, że teraz można będzie wykonywać bardziej wymagające zadania przy użyciu tej stosunkowo niewielkiej maszyny.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Modele ładowarek NEW HOLLAND
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+