STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Ładowarki FARESIN

Ładowarki FARESIN

Faresin Industries Spa jest producentem ładowarek teleskopowych FH oraz ciągnionych i samojezdnych wozów paszowych, z pionowymi i poziomymi ślimakami. Od 2003 roku firma wykwalifikowała się w dziedzinie rolniczej i zootechnicznej.
Spółka proponuje szeroką gamę ładowarek teleskopowych, uniwersalnych w zastosowaniu dzięki szerokiej gamie wymiennych elementów roboczych. Konstruktorzy maszyny FH poświęcili dużo pracy na jak największe rozszerzenie oferty, tak aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Znajdują się w niej, więc najmniejsze maszyny - mini kompakty model 6.25 o udźwigu 2,5 t i wysięgu 5,7 m, jak również najmocniejsze i największe 17.40 o udźwigu 4 t i wysięgu 17 m, oraz nowy model z obrotową kabiną o wysięgu do 22 m.. Dzięki swojej bogatej ofercie ładowarki teleskopowe FH odpowiadają wszelkim wymaganiom koniecznym w danym miejscu pracy.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Modele ładowarek FARESIN
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+