STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
KUBOTA
Rodzaje maszyn KUBOTA
Firmy handlowe związane z KUBOTA
  • AGROMIX SP. Z O.O.
  • AGROKOM SP. Z O.O.
  • AGROTIMH
KUBOTA

Marubeni Machinery Distribution Poland Sp. z o.o. Departament Kubota


ul. Jutrzenki 118, 02-230 Warszawa
e-mail:traktorykubota@traktorykubota.pl

W Polsce wyłącznym dystrybutorem ciągników rolniczych Kubota jest Marubeni Machinery Distribution Poland Sp. z o.o.
Koncern Kubota jest obecny już od ponad 100 lat. Założony został pod koniec XIX wieku w Japonii i specjalizuje się w produkcji sprzętu rolniczego. Początkowo produkcja obejmowała głównie ciągniki małych mocy, na potrzeby japońskiego rolnictwa. Z czasem jednak, ciągniki te zaczęto eksportować do innych krajów gdzie znajdowały szerokie zastosowanie w segmencie ogrodniczym/sadowniczym i komunalnym.
Aktualnie Kubota produkuje ciągniki o mocy do 125 KM. W roku 2004 wyprodukowano ogółem 100 tysięcy ciągników, a w 2005 roku wyprodukowany został 3 milionowy egzemplarz ciągnika rolniczego Kubota.
Produkty Kubota sprzedawane są w ponad 130 krajach na świecie, a koncern zdobył uznanie jednego z liderów w produkcji sprzętu na potrzeby rynku rolniczego i budowlanego, a także w produkcji silników przemysłowych.
Obecnie marka jest reprezentowana w Polsce w około 30 punktach prowadzonych przez Autoryzowanych Dealerów. Każdy Dealer to jednocześnie punkt serwisowy KUBOTY, gdzie regularnie szkolony personel zapewnia profesjonalną pomoc i pełną obsługę techniczną.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn KUBOTA
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+