STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Firmy handlowe związane z NEW HOLLAND
  • AGROBARD PRZYTYK
  • AGROHANDEL
  • AGROHANDEL S.j. A. Plecety I. Plecety
Kombajny NEW HOLLAND

Kombajny NEW HOLLAND

Maszyny żniwne stanowią w ofercie marki New Holland ważny element. Nie tylko ze względu na gabaryty tego typu maszyny, lecz na technologię w nich zastosowaną. Od dłuższego czasu kombajny cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników, a zastosowane w nich rozwiązania pozwalają na konkurowanie z największymi w branży.
New Holland jest jedyną zachodnią marką, która produkuje kombajny w Polsce. Zaczęło się to od zakupu Fabryki Maszyn Żniwnych w Płocku - polskiego producenta takich kombajnów jak Vistula i Bizon.
Od kilkunastu lat w Płocku są nadal produkowane kombajny pod marką New Holland. Obecnie są tam wytwarzane: kombajny serii TC, prasy, hedery zbożowe i kukurydziane.

Serie kombajnów New Holland:
- TC
- CS
- CSX
- CX
- TX
- CR

Największe z kombajnów w ostatnich latach pobiły kilka rekordów. 31 lipca 2008 roku kombajn CR9090 Elevation firmy New Holland ustanowił nowy rekord świata. Zebrał 451,2 tony pszenicy w ciągu ośmiu godzin, osiągając wydajność 78 ton na godzinę i ustanawiając nowy rekord, uznany przez publikację „Księga Rekordów Guinessa”.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Modele kombajnów NEW HOLLAND
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+