STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
GOLDONI
Rodzaje maszyn GOLDONI
Firmy handlowe związane z GOLDONI
  • BULBA SERWIS
  • CENTRUM TECHNIKI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
  • CYPRYS MASZYNY I URZĄDZENIA
GOLDONI

Centrum Techniki Rolniczej sp. z o.o.


ul. Szarych Szeregów 14
63-000 Środa Wlkp.
e-mail: ctr@goldoni.pl

Włoska firma GOLDONI powstała w 1926 roku w miejscowości Milgiarina di Carpi pod Modeną, wtedy też powstała ich pierwsza maszyna, którą wykorzystywano przy opryskiwaniu drzewek w winnicach.
W latach 50-tych na bazie ciągnika jednoosiowego zbudowano pierwszy ciągnik dwuosiowy o nazwie Universal, który odniósł olbrzymi sukces na europejskim rynku. Dzięki temu marka Goldoni zaczęła być rozpoznawalna. Następne lata to sukcesywne zwiększanie produkcji, wprowadzanie nowych modeli i rozwiązań technicznych, a wszystko to w imię kredo rodziny Goldoni, czyli budowy najwyżej jakości ciągników na potrzeby antycznej, szlachetnej sztuki, jaką jest uprawa ziemi'.
Solidna konstrukcja, prosta budowa oraz świetne silniki to znaki firmowe, które od wielu lat charakteryzują czerwone ciągniki z Carpi. Istotny jest fakt, że Goldoni niemal od początku istnienia sama produkuje wszystkie najważniejsze elementy składowe ciągnika, a to jest gwarantem produktu wysokiej jakości.
Obecnie Goldoni to światowy lider na rynku ciągników specjalistycznych wykorzystywanych do pielęgnacji plantacji owocowych i warzywnych, terenów zielonych lasów położonych zarówno na terenach nizinnych jak i wysokogórskich. Sprzęt Goldoni doskonale sprawdza się również przy wykonywaniu wszelkich prac w ramach gospodarki komunalnej.
Produkcja i magazynowanie odbywa się na ponad 6,5 ha powierzchni, na której to 500 przeszkolonych pracowników dba o fachowe wykonanie ponad 100 modeli i wariantów ciągników, które znajdują się w ciągłej ofercie firmy.
Goldoni to przede wszystkim ciągniki sadownicze, choć dzięki swoim osiągom znajdują zastosowanie w wielu obszarach gospodarki. Produkowane ciągniki jednoosiowe oraz dwuosiowe (przegubowe i tradycyjne) można spotkać pod każdą szerokością geograficzną o czym świadczy rozwinięta w ponad 90 krajach świata sieć sprzedaży. Goldoni, oprócz Włoch, szczególnie popularne jest w Portugalii, Hiszpanii, Francji, Grecji, Rumunii oraz Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn GOLDONI
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+