STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
FARMTRAC
Rodzaje maszyn FARMTRAC
Firmy handlowe związane z FARMTRAC
  • Z.H.U.P "AGROS TJ" JAN I TADEUSZ SZWARC SP. J.
  • "AGROMA" S.A. W POZNANIU
  • "DAMAR" SOŁYGA-SIP
FARMTRAC

Farmtrac Tractors Europe Sp. z.o.o.


ul. Przemysłowa 11
11-700 Mrągowo
e-mail: farmtrac@farmtrac.com.pl

FARMTRAC TRACTORS EUROPE Sp. z o.o. została założona w czerwcu 2000 w celu rozpoczęcia produkcji oraz sprzedaży ciągników rolniczych w Europie.
Firma rozpoczynała działalność ze skromną liczbą 10 pracowników w 2000 roku. Dziś spółka zatrudnia 100 profesjonalnych pracowników oraz posiada sieć dealerską składającą się z 60 punktów sprzedaży w Polsce i 10 w innych krajach europejskich.
Głównym zadaniem firmy jest produkcja ciągników rolniczych dostosowanych do potrzeb rynku europejskiego oraz spełniających wymogi ustanowione w tych krajach. Dlatego też firma posiada wydział badania i rozwoju produktu, składający się z wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej firmy Escorts Ltd oraz znanych, polskich producentów ciągników rolniczych. Wiedza obu grup doświadczonych specjalistów, znających wymagania konstrukcyjne i eksploatacyjne ciągników rolniczych pracujących w całkowicie odmiennych warunkach klimatycznych, ma olbrzymi wpływ na przygotowanie produktów w wersji dostosowanej do wymogów klienta, niezależnie od miejsca ich eksploatacji.
Firma planuje dystrybucję ciągników do ponad 20 krajów Europy tworząc w nich sieć dealerską z odpowiednim zapleczem serwisowym.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn FARMTRAC
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+