STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
FARMER
Rodzaje maszyn FARMER
Firmy handlowe związane z FARMER
  • Z.H.U.P "AGROS TJ" JAN I TADEUSZ SZWARC SP. J.
  • "AGROMA-WĄGROWIEC" S.A.
  • AGRO CENTRUM OLESNO
FARMER

"FARMER" Spółka z o.o.


ul. Białostocka 200
16-100 Sokółka
e-mail: biuro@farmer.net.pl

Głównym bodźcem do stworzenia spółki była chęć rozpoczęcia prac nad skonstruowaniem prostego, trwałego i taniego ciągnika dla polskiego rolnika. był bodźcem do utworzenia firmy produkującej ciągniki.
"Farmer" Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce została zarejestrowana w kwietniu 2003r. Celem jej działalności było skonstruowanie ciągników bazujących na podzespołach JUMZ, MTZ oraz opracowanie własnej sylwetki ciągnika. Jeszcze w tym samym roku na wystawie rolniczej AGROSHOW w Bednarach zaprezentowano pierwszy ciągnik F-8244 JUMZ o mocy 82KM, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Zaowocowało to podpisaniem umów z dilerami oraz pierwszymi klientami. Potrzeby rynku znacznie przekraczały możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa.
Chęć wyprodukowania nowocześniejszego ciągnika sprawiła, że podjęto współpracę z nowym dostawcą transmisji - włoską firmą Carraro. Rozpoczęto prace konstrukcyjne, a następnie produkcję nowych modeli z podzespołami tego producenta. Nowe ciągniki wyeksportowano do Chorwacji, Słowenii, Litwy, Bułgarii, Irlandii, Węgier, Łotwy i Anglii.
W kolejnych etapach rozwoju spółki nawiązano współpracę z firmą John Deere i rozpoczęto produkcję ciągników wykorzystując nowoczesny, oryginalny silnik tej firmy.
Nadrzędnym celem FARMERA jest produkcja i sprzedaż ciągników rolniczych najwyższej jakości, spełniających oczekiwania klientów, charakteryzujących się nowoczesnością, niezawodnością oraz wysoką funkcjonalnością. W związku z tym wdrożono System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000. Wprowadzony, utrzymywany i ciągle doskonalony system pomaga w dostosowaniu produktu do oczekiwań Klienta.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn FARMER
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+