STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
CRYSTAL
Rodzaje maszyn CRYSTAL
Firmy handlowe związane z CRYSTAL
  • AGROCAR JANUSZ KOWALCZUK
  • AGRO-MASZ HURT-DETAL MASZYN I CZEŚCI ROLNICZYCH ANNA SMYK I JANUSZ SMYK SPÓŁKA JAWNA
  • AGROMEP SP. Z O.O.
CRYSTAL

CRYSTAL TRAKTOR Sp. z o.o.


ul. Uniejowska 186
98 - 200 Sieradz
e-mail: traktor@traktor.pl

Początki działalności firmy CRYSTAL datuje się na rok 1984, kiedy to produkcja zamykała się w obszarze części zamiennych i podzespołów do ciągników rolniczych. Następne lata to ciągły rozwój z naciskiem na unowocześnianie parku maszynowego, który zaowocował wzrostem jakości i poszerzeniem oferty. W latach 90-tych została wyodrębniona spółka z o.o. CRYSTAL TRAKTOR powołana do produkcji ciągników. Pierwsze lata to proste konstrukcje oparte na sprawdzonych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Wychodząc jednak na przeciw oczekiwaniom klientów, firma opracowywała coraz nowsze modele będące kompilacją najnowszych technologii i tendencji wzorniczych.
Obecnie firma produkuje około 1000 pozycji podzespołów i części zamiennych do traktorów. Około 50% produkcji eksportuje do wielu krajów Europy, Azji, Ameryki, natomiast pozostała część jest kupowana przez jednostki handlowe związane z rolnictwem. Do budowy ciągników używane są części uznanych koncernów światowych, (z takich podzespołów korzystają także: DEUTZ FAHR, SAME, FENDT, VALTRA, MASSEY FERGUSON).
CRYSTAL TRAKTOR Sp. z o.o jest producentem ciągników rolniczych spełniających unijne standardy jakości. Ciągniki rolnicze produkowane przez CRYSTAL TRAKTOR Sp. z o.o posiadają szeroki zakres wyposażenia umożliwiający agregowanie ze wszystkimi maszynami spełniającymi unijne standardy.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn CRYSTAL
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+