STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
CHALLENGER
Rodzaje maszyn CHALLENGER
Firmy handlowe związane z CHALLENGER
  • AGRARADA SP. Z O.O.
  • AGRONOM SP. Z O.O.
  • F.H. AGROLMET KRZYSZTOF KACZOROWSKI
CHALLENGER

CHALLENGER

Marka Challenger nie jest zbyt często spotykana w polskich gospodarstwach. Mimo to, jest jedną z wiodących w branży. Na polskim rynku oferuje zarówno kombajny zbożowe jak i cigniki rolnicze. Produkty tej marki posiadają duże moce i gabaryty, przez co kierowane są głównie do średnich i dużych gospodarstw oraz firm usługowych.
Challenger wchodzi w skład grupy AGCO Corporation, która została założona w 1990 roku i oferuje pełną linię produktów, takich jak ciągniki, kombajny, maszyny do siana, opryskiwacze, sieczkarnie, sprzęt do prac polowych, narzędzia oraz odpowiednie części zapasowe.
Produkty rolnicze AGCO są sprzedawane pod markami głównymi, takimi jak Challenger®, Fendt®, Massey Ferguson® oraz Valtra®. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem ponad 2800 niezależnych dealerów i dystrybutorów w ponad 140 krajach na całym świecie.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn CHALLENGER
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+