STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
CASE IH
Rodzaje maszyn CASE IH
Firmy handlowe związane z CASE IH
  • AGROM
  • AGROMA SZCZECIN
  • AGROMIX-MAZOWSZE SP. Z O.O.
CASE IH

Case IH Polska

ul. Otolińska 25
09-407 Płock
e-mail: MaxService.Polska@caseih.com

CASE IH jest jedną z najstarszych marek w branży maszyn rolniczych. Jest spadkobiercą technologii wielu wspaniałych producentów maszyn rolniczych, znanych między innymi pod markami Case, International Harvester i David Brown. Każda z nich odegrała ważną rolę w historii i rozwoju firmy Case IH.
Geneza powstania marki sięga połowy XIX wieku i już w tamtym okresie miała wiele sukcesów. Jednym z nich było zbudowanie mechanicznej żniwiarki. W 1869 roku firma J.I. Case and Company wyprodukowała pierwszy traktor z silnikiem parowym, a w 1892 roku skonstruowała pierwszy traktor spalinowy zwany traktorem Paterson'a.
Od 1999 roku marka Case IH jest częścią grupy CNH, stając się tym samym częścią jednego z największych koncernów na świecie. Obecnie w ofercie firmy znajduje się bogaty wybór maszyn, z których najważniejszymi są:
- traktory;
- kombajny zbożowe;
- prasy.
W Polsce marka CASE IH jest dużym graczem i reprezentowana jest na rynku przez wielu profesjonalnych dealerów i ich punkty sprzedaży.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn CASE IH
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+