STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
AVANT
Rodzaje maszyn AVANT
Firmy handlowe związane z AVANT
  • "SERAFIN" P.U.H. ODDZIAŁ WARSZAWA
  • ACTIV
  • AGRO-SERWIS
AVANT

AVANT POLSKA Sp. z o.o.


Przybysławice 15
32-088 Przybysławice
Tel:12 4344100
e-mail: biuro@avanttecno.pl

Firma Avant Tecno Oy, to producent maszyn AVANT, który został powołany do życia w 1991 roku. W ciągu krótkiego okresu ostatnich lat stała się ona jednym z wiodących dostawców, produkującym maszyny (pojazdy wielozadaniowe) o masie poniżej 1000kg.
Mimo tak krótkiej historii, obecnie w użytkowaniu na całym świecie jest kilkadziesiąt tysięcy maszyn. Można je spotkać w większości krajów, a sieć handlowa firmy AVANT pokrywa nie tylko całą Europę ale również Australię i Stany Zjednoczone.
W Polsce maszyny AVANT są rozprowadzane od 2004 roku. Przełomowym rokiem sprzedaży maszyn był rok 2005, w którym to maszyny AVANT sprawdziły się w wielu dziedzinach i zdobyły duże uznanie wśród klientów.
AVANT stosuje najnowocześniejsze metody produkcji i sposoby organizacji produkcji seryjnej. Wysoką jakość osiąga się również stosując wnikliwą kontrolę i testowanie każdego z produktu przed jego sprzedażą. Na początku Avant Tecno Oy produkował ok. 80 maszyn rocznie, natomiast już w 2007 roku fabrykę opuszczało 80 maszyn tygodniowo.
Oddział badawczo-doświadczalny firmy AVANT w Ylojarvi jest podstawowym ogniwem determinującym rozwój Firmy. Na podstawie analizy zapotrzebowania użytkowników oddział unowocześnia i opracowuje nowe konstrukcje wymiennych narzędzi, co gwarantuje Firmie AVANT światowy sukces.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn AVANT
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+