STRONA NA SPRZEDAŻ - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem twojeagro@wp.eu
Producent maszyn
AUSA
Rodzaje maszyn AUSA
Firmy handlowe związane z AUSA
  • AGROTECH BARYCZKA
  • AGROTOP - KACZMAREK
  • P.P.H.U. AGROMIX
AUSA
C/ Marconi, 15-17 Pol. Ind. Coslada
28823 Coslada (Madrid)
Hiszpania
tel. +34 938 747 311
email: ausa@ausa.com

Firma AUSA powstała w 1956 roku w miejscowości Manresa w Hiszpanii. Obecnie zalicza się do największych producentów wózków widłowych terenowych o udźwigu do 5T oraz małych wywrotek budowlanych o ładowności do 10T. To także znany producent kompaktowych ładowarek teleskopowych.
Wszystkie maszyny produkowane są w fabryce w Hiszpanii. AUSA posiada ponad 225 dystrybutorów na terenie 70 państw całego świata, w tym również już w Polsce i wyprodukowanych ponad 110.000 sztuk pojazdów.
Do najbardziej znanych produktów firmy Ausa należą terenowe wózki widłowe, których seryjna produkcja ruszyła w 1967 roku. Zalety wózków AUSA to kompaktowe wymiary i znakomite właściwości trakcyjne.
Od niedawna do gamy produktów AUSA dołączyły również podnośniki teleskopowe Taurulift.
Ich koncepcja opierała się na wykorzystaniu wszystkich zalet terenowych wózków widłowych (jak kompaktowe wymiary, mocna zwarta budowa, intuicyjny system sterowania, terenowe właściwości jezdne) z korzyściami jakie wynikają z zastosowania teleskopowego ramienia czyli zmiennym zasięgiem pracy. Taurulift T204H to jedna z najmniejszych tego typu maszyn na świecie co ma bardzo istotne znaczenie przy jej zastosowaniu. Nie ma praktycznie miejsca na budowie, gdzie maszyna ta nie byłaby w stanie wjechać. Jej zewnętrzny promień skrętu przy użyciu trybu „krab” wynosi zaledwie 2,9m. Promień skrętu większej maszyny Taurulift T276H to jedynie 3,14 m.

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są ochroną prawną. Zakaz kopiowania, rozpowszechniania i publicznego odtwarzania bez zezwolenia producenta.

Rodzaje maszyn AUSA
Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+